Türkiye’nin Ustaları platformu, siz ustalarımızı DEWALT ve STANLEY markaları altında bir araya getiren ve onlara özel ürünler, kampanyalar ve birçok başka ayrıcalık sunmayı hedefleyen bir Stanley Black&Decker Türkiye hizmetidir.

Türkiye’nin Ustaları platformu avantajlarından yararlanmak için ekstra herhangi bir işlemde bulunmanıza gerek yoktur. Platforma üyeliğiniz onaylandıktan sonra üyeler için olan bütün avantajlardan direkt olarak faydalanabilirsiniz.

‘Arkadaşını Davet Et, Kazan!’ ile arkadaşlarınızı platforma davet edebilir ve Türkiye’nin Ustaları ekibi tarafından onaylanması durumunda 5 TL değerinde Para Puan kazanabilrisiniz (500 Para Puan).

Önermek istediğiniz arkadaşınızın isim – soyisim ve iletişim bilgilerini 0850 200 99 60 no’lu Türkiye’nin Ustaları destek hattından veya app-support@trustalari.com üzerinden bizimle e-posta ile paylaşabilirsiniz. Değerlendirmenin olumlu sonuçlanması durumunda 5 TL değerinde Para Puan hesabınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Para Puan, yaptığınız alışverişlerden ve platform içerisindeki genel aktivitelerinizden kazandığınız, ürün ve hediye çeki alımlarında kullanabileceğiniz puanlardır.

Para Puan kazandıran aktiviteler arasında foruma yorum yazmak, galeriye video yüklemek ve platform içerisinde gezilen sayfa sayısı bulunur.

Para Puanlar için bir üst limit olmamaklar beraber, aktivitelerden kazanılan puanlar için haftalık ve buna bağlı olarak yıllık limitler vardır. Alışverişten kazanılan puanlar için ise herhangi bir üst limit yoktur.

Para Puanlarınızın kullanım süresi kazandığınız tarihten itibaren 2 yıldır.

Para Puanlarınızı bir limit olmaksızın platformda bulunan DEWALT ve STANLEY marka ürün alışverişlerinde kullanabilirsiniz. Bununla beraber mevcut puanlarınızın %50sini Carrefour, Teknosa ve Boyner hediye çeklerine çevirebilirsiniz.

Kazanılan Para Puanların detayları Hesabım – Puanlarım kısmından görülebilir.

Usta Puanı, Ustalar’ın Sıralamsındaki puanınızı temsil eder ve yine alışverişlerden ve platform içerisindeki aktifliğinizden kazandığınız puanlardan oluşur. Para Puan’dan farklı olarak aktiflikten kazanılan puanlar için herhangi bir üst limit yoktur.

Usta Puanı, Para Puandan farklı olarak alışverişlerde veya hediye çeklerinde kullanılamaz fakat Usta Puanları sayesinde Ustaların Sıralamasında ilk üçte olan ustalara her ay sürpriz hediyeler dağıtılır!

Platform ile ilgili teknik destek almak için bizi 0850 200 99 60 no’lu Türkiye’nin Ustaları Destek hattından arayabilir veya app-support@trustalari.com üzerinden bizimle e-posta ile iletişime geçebilirisiniz.